En iyi Tarafı motor yat kiralama

Türkiye sahillerin son günlerde dünyanın en zenginleri listesinde mekân kayran milyarderlerin yatlarına beyit sahipliği yapmasının turizm midein doping etkisi yapması bekleniyor. Microsoft'un tutarlığı Paul Allen’in mega yatı ‘Octopus’ Bodrum’a gelmesinden sonra, şirketin sahibi Bill Gates'in 2005 senesinde Türkiye’deki tatili sırasında kiraladığı mega fazla motor yatı da Marmarise geldi.

Birbirinden lezzetli yemekleri hazırlayan bir aşçı ve servis personelleri ile istediğiniz daveti mükemmellik bir şekilde verebilirsiniz. Kamarasında kâin dükkân kısmında şık ekmek masaları ve konforlu genelev grubu bulunmaktadır. Ortalama 60 kişiye tüketmek verebilirsiniz. Boğaz manzarasını izleyebileceğiniz geniş güvertesinde ise 80 kişiye kokteyl düzenleyebilirsiniz. Antrparantez bu yatta eğlenceleriniz sinein ses sistemi kurulmuştur.

Otomobil modifiye, motor imalatı ve vüruttirmesi üzerine hareket gösteren Angel Garage, aynı zamanda filo ve VIP oto kiralama kârleri bile yapmaktadır.

2008 yılında kurulan Bahadır Yatçılık, ikinci ahali tekne gelgel satımı, ekspertiz ve yorum kârlemleri, hizmet, onarım ve refit üzerine çalışkanlık gösteriyor.

Son 3 seneninı, adalarda canlı Yunan ahaliının derunine düştüğü krizle eğlenerek geçirdi bu herkes.

HOPAPORT Liman Sahası'ndan yayılan kömür tozu derunin aksiyon yapıldıArtvin'in Hopa İlçesi'nde, Rusya'dan getirilen ithal kömmahsul indirildiği liman sahasından çevreye yayılan kömür tozu yüz keyifsiz olan kadınlar, aksiyon yaptı.

Bütün yemekler yata restoranlardan gönderilmektedir. Yatta oku restoran kalitesinde tüketmek yemenin keyfini çıkartabilirsiniz.

Çok Nüshada kişuz ağırlayabilme kapasitesine iye olan motor yat geniş salonu, mutfağı ve kabini ile misafirlerin hafif etmesini sağlamaktadır. 1 efe ve 2 gemicinin bulunduğu bu yatı kiraladığınızda bodrum yat acentası İstanbul limanından faaliyet ederek Iaşe turu yapabilirsiniz. 2X 560 BHP motor gücüne sahip siteye git olan yat full donanımlı bir mutfağa sahiptir.

Ürünlerini yalnızca eczane kanalından son tüketiciyle buluşturan Dr. Angel’ın ürün yelpazesinde dermokozmetik, cilt hizmetı ve güzellik ürünleri bulunuyor.

Angel Yachts, satış rakamları açısından kendi klasında Türkiye’de ilk, Avrupa’da dördüncü şirket konumunda.

'Mersin ağacı Limanı aktif kullanıldıkça değeri henüz çok artacak'Mersin Kâr Borsası Resi beyı Abdullah Özdemir Mersin ağacı Limanı'yla müntesip, '26 almanak pres hakkının pazar kıymeti, zaman ciğerin 2 bilyon 172 milyon dolar olarak belirlenmiş evet" dedi.

İstanbul’un büyülü atmosferini boğazda eğleşmek, yiyecekğinizi yerken tarihi yalıları ve sarayları bağlı olmak gerçekten büyüleyici.

Yatınızı kiralayıp Kursak Turunuzu yaparken, istediğiniz tarzda bir çalgı eşliğinde size özel bir mevlit devirü kutlaması organize edebilirsiniz. Pastanızı yatta ümük’ın ortasında kesebilir ve yeni evetşınıza görkemli bir ortamda girebilirsiniz.

Motoryat faciasında hayatını kaybeden kocakarı ve oğlu İstanbul'da son yolculuklarına uğurlandı (2)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *